
André Vranken in Het Depot Wageningen
2 februari - 8 juni


Een tors voelen
André Vranken maakt torsen met lange benen. Zo ken ik zijn werk vooral. Vormen, draaiingen,… bij uitstek fijn om te voelen. De vouw in de rug, het schurende brons. En in Beeldengalerij Het Depot in Wageningen mág je veel beelden lekker ontdekken met je handen.
Klik op de afbeelding voor vergroting en informatie
Beelden van André Vranken in collectie Het Depot
Villa Hinkeloord
Nu kreeg ik een blik op zijn komende solo-tentoonstelling in Villa Hinkeloord (een van de locaties van Beeldengalerij Het Depot) in Wageningen en zie ook veel werk in kleurig glas en keramiek en hout…. Opening zondag 2 februari. 14.30 uur. Te zien ™ 6 juni 2025
Helaas, in Villa Hinkeloord (onderdeel Het Depot in Wageningen) mag je niet voelen. Ik zou zeggen, ze zijn te koop dus: laat je verleiden door een van zijn beelden, en neem het mee naar huis. Dan kun je zoveel voelen als je wil.
André Vranken
Arboreta en Het Depot
Loop vanuit Villa Hinkeloord via twee mooie arboreta (botanische bomentuinen) met beelden, naar de andere lokatie van Het Depot. Daar mag je dus wel aan heel veel beelden voelen. Superzachte ronde marmeren billen aaide ik daar bijvoorbeeld.
Maskerade
Naast de vaste collectie is daar nu de thematentoonstelling Maskerade te zien in samenwerking met studenten van ArtEZ Arnhem die nieuw werk maakten met een specifiek beeld uit de collectie als inspiratie. Maskerade: de tors, een beeld zonder gezicht, een soort Masker was de gedachte.