
Landhuis Oud Amelisweerd
26 juni - 26 oktober


Landhuis Oud Amelisweerd. Vlakbij Bunnik. Dat vind ik een heel fijne plek om kunst te kijken. Ik ontdekte daar het werk van Hannah van Bart, Rory Pilgrim en nu was ik bij weer een prachtige, in het oude landhuis passende, tentoonstelling.
Tot 26 oktober 2025 is er werk te zien van Evi Vingerling en Katja Mater. Ook ditmaal weer vakmanschap, integriteit en met grote zorg ingepast in het Oude Landhuis.
Ik ging rustig zitten om te wennen en liet me opnemen door de sfeer. Neem de tijd om in de donkere ruimtes via camera obscurae de bomen buiten het landhuis te zien wiegen (of zwaaien als het hard waait, neem ik aan) en in andere lichtere ruimtes langzaam op te gaan in de schilderijen.
Te bezoeken woensdag ™ zondag van 11.00-17.00 uur. Bos en water eromheen (honden toegestaan). Goed café ernaast.