Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Open Studio’s Zamenhofstraat

13 november

Uitnodiging
Open Studio’s Zamenhofstraat, Amsterdam
Zondag 13 november  13.00 – 17.00 uur

Wees welkom zondagmiddag 13 november 2022 in de studio’s aan de Zamenhofstraat 110 – 114 – 150

Antoon Loomans laat in mijn atelier (110-i) zien hoe hij werkt met mudpaint, koffiedrab, verpulverd houtskool, aquarel en nog zowat natuurlijke materialen. Als je wil, mag je het zelf ook ‘ns proberen.
Zelf doen tijdens Open Studio

Antoon is een natuurman (entomoloog) met grote interesse voor archeologie. Hij laat werk zien waarbij hij geïnspireerd is door eeuwenoude rotstekeningen en de donkere Zweedse bossen.
www.antoonloomans.com
Kom kijken en maak dan bovendien kans op één van zijn werken.
Kans op een Kunstwerk

Ook in de andere ateliers kun je ontspannen kennismaken met de kunstenaars en direct werk bij hen kopen.

Heel divers: keramiek, schilderijen, sieraden:

Roelien van Aalderen: www.roelienvanaalderen.nl
Frits Heimans: www.fritsheimans.nl
Inge van Bogerijen en Andrea Boerman: www.keramiekvancampen.nl
Mieke Teelen: www.mieketeelen.com
Marieke Hunze: www.mariekehunze.nl
Willy Felice: www.atelier-felice.com
Marie Renee Hoeks: www.marierenee.nl
Jitske Schols: www.jitskeschols.com
Yolanda Döpp: www.doppsieraden.nl
Rogier Alleblas: www.rogieralleblas.nl
En nog een heel aantal Studio’s meer….!

Lokatie

Plattegrond Zamenhofstraat


nr.110 = Stalen trap op, naast garage Ruimzicht

Auto: Betaald parkeren (1,40 per uur), tenzij er plek is naast het gebouw door het hek (zie foto). Misschien in routeplanner Zamenhofstraat 150 invoeren wegens paaltjes.

OV: Vanaf A’dam CS is het 1 metrohalte (Noorderpark) en dan 10 minuten lopen.

De (fiets)pont vanaf het KNSM eiland (Azartplein) komt precies bij de Zamenhof aan. Pont naar Zamen
Pont

 

Gegevens

Datum:
13 november
Site:
www.antoonloomans.com

Locatie

Halte Zamenhofstraat
Zamenhofstraat 110-i
Amsterdam, 1022AG Nederland
+ Google Maps
Bekijk de site van Locatie

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.