Details vinden

Culturele Ronde Wageningen
Culturele Ronde Wageningen

Afgelopen vrijdag was een superdruk bezochte opening van de overzichtstentoonstelling van de Culturele Ronde in Museum de Casteelse Poort in Wageningen.

Eerder nam ik alvast een kijkje en ontdekte veel leuke details in de meer dan 80 werken van de kunstenaars die 11 en 12 april hun  werkplaatsen openen tijdens de route.

Meer info: www.cultureleronde.nl

Kom naar de Casteelse Poort  ergens ™ 12 april  (open: woensdag t/m zondag 11:00 – 17:00 uur). www.casteelsepoort.nl/

En kijk of je onderstaande details kunt vinden…!
Klik op de foto’s voor vergroting.

Update:
ik was vandaag met mijn zus in de tentoonstelling en we verklappen twee details. Gevonden in het werk van Marianne Schokkenbroek en Hubert Hamaekers:

 

P.S.: aarzel niet een Kunst op de Klapstoel kaartje op te pikken en een Langzaam Kijken opdrachtje te doen. Mijn zus deed een kleurenwandeling en zocht naar alle nuances groen in de werken.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *