Open Studio’s

Wees welkom zondag 13 november 2022, tussen 13.00 – 17.00 uur in de studio’s aan de Zamenhofstraat, Amsterdam.

Antoon Loomans laat in mijn atelier (110-i) zien hoe hij werkt met mudpaint, koffiedrab, verpulverd houtskool, aquarel en nog zowat natuurlijke materialen. Als je wil, mag je het zelf ook ‘ns proberen.

Antoon is een natuurman (entomoloog) met grote interesse voor archeologie. Hij laat werk zien waarbij hij geïnspireerd is door eeuwenoude rotstekeningen en de donkere Zweedse bossen.
www.antoonloomans.com
Kom kijken en maak dan bovendien kans op één van zijn werken.

Ook in de andere ateliers op de gang kun je ontspannen kennismaken met de kunstenaars en direct werk bij hen kopen.

Heel divers: keramiek, schilderijen, sieraden:

Roelien van Aalderen: www.roelienvanaalderen.nl
Frits Heimans: www.fritsheimans.nl
Inge van Bogerijen en Andrea Boerman: www.keramiekvancampen.nl
Mieke Teelen: www.mieketeelen.com
Marieke Hunze: www.mariekehunze.nl
Willy Felice: www.atelier-felice.com
Marie Renee Hoeks: www.marierenee.nl
Jitske Schols: www.jitskeschols.com
Yolanda Döpp: www.doppsieraden.nl
Rogier Alleblas: www.rogieralleblas.nl
En nog een heel aantal meer.

Tijdens Opbouw

‘Gang-genoten’ aan het voorbereidingen voor Open Studio’s Zamenhof:

 

Voor route: Zamenhofstraat 110

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.